Vestavěné skříně

Červen 8th, 2009

Vestavěné skříně se staly hitem domova

Stále větší nároky na prostor v moderních ale i starých bytech nutí jejich majitele řešit problém s úložným prostorem. Jedním z východisek jsou vestavěné skříně, které v sobě kloubí moderní prvky elegantních bytů a větší možnost využití míst, která by jinak ležela „ladem“. Vestavěné skříně v sobě navíc kloubí jednoduchost, velkou flexibilitu, nenápadnost a také nižší cenu než běžný nábytek pořizovaný do bytových prostor. Použité materiály, velikosti, způsoby provedení a uchycení, atraktivnost a mnoho dalších věcí, činí z vestavěné skříně prostor, který může mít pro váš byt velký potenciál jako úložiště věcí nebo i dekorace a stylový doplněk.

Vestavěné skříně šetří prostor

Ne všechny byty a obytné místnosti jsou souměrné a symetrické. Existují také stavby, které svojí atypickou architekturou doslova působí muka svým majitelům, protože si nemohou zařídit („přestavět“) byt tak, jak by sami chtěli. Díky své flexibilitě a „upravitelnosti“ vestavěné skříně tento problém řeší. Prostory, kouty, které jinak tvoří tmavá místa, mohou nahradit vestavěné skříně s posuvnými dveřmi. Pohodlnost, vzdušnost, to je sen každé kuchařky a člověka, který se rád pohybuje v kuchyni. Vestavěné skříně vyloučí přebytečný nábytek zmenšující prostor k pohybu a prosvětlí celou místnost.

Vestavěné skříně do každého pokoje

Nejen úložný prostor, ale i krásný design a moderní vzhled předurčuje vestavěné skříně jako moderní doplněk domácností. Na vás je, abyste si zvolili materiál, pověřené osoby s vámi proberou nejlepší a nejefektivnější způsoby zakomponování a „uchycení“ vestavěné skříně do vašeho bytu nebo pokoje. Vestavěné skříně mohou navíc na sobě nést mnoho doplňků, jakými jsou například zrcadla, která vám opticky zvětší celý pokoj, nebo zdobné ornamenty přesně pasující k okolnímu nábytku. Variant a kombinací je široká škála, proto jsou vestavěné skříně tak oblíbené a využívané v domácnostech.

Máte zájem o kvalitní vestavěné skříně? Zkuste si je sami navrhnout a následně objednat na webu www.komandor.cz