Obnova dat z disku

Březen 15th, 2010

Zažili jste skvělou dovolenou, ale místo krásných barevných fotek jste si přivezli porouchanou paměťovou kartu nebo Vám vypověděl službu externí disk, na kterém byla uložena videa a fotky nezapomenutelných rodinných zážitků? Nevěšte hlavu, máme pro Vás řešení! Obnova dat z disku od Datahelpu Vám pomůže získat zpět pořízená videa a fotky z dovolené.

Obnova dat z disku je jednou ze specializací, kterými se Datahelp zabývá již od svého založení. Obnova dat z disku se týká hlavně pevných disků, označovaných někdy jako hardisky nebo zkráceně HDD. Výrobců pevných disků existuje hned několik (např. Fujitsu, Hitachi, IBM, Maxtor, Quantum, Samsung, Seagate, Toshiba, Western Digital), s čímž je spojena také složitost oprav. Ale díky naší dlouholeté zkušenosti si můžete být jisti, že obnova dat z disku, který k nám přinesete, projde rukama profesionálů a zkušených techniků. Vaše data se pokusíme obnovit tím nejvhodnějším způsobem, což znamená, že Váš hardisk vyždímáme na maximum.

Obnova dat z disku je spíše otázkou několika dní (obvykle 3 dny). U Datahelpu se však setkáte se specializovanými nástroji, pomocí nichž dokážeme celý proces podstatně zkrátit. Pokud patříte mezi zákazníky, kteří oceňují rychlost i kvalitu, pak přijďte k nám a přesvědčte se, že obnova dat z disku “na počkání” je u Datahelpu skutečně otázkou jen několika hodin. Máte-li zájem o rychlé řešení, přejděte prosím na stránku ExpresHelp – rychlá obnova dat z disku.

Datahelp je specialistou na pevné disky. Ale to není vše – obnova dat z SD karty, případně obnova smazaných fotek pořízených například na Vaší dovolené nám jde stejně dobře, jako obnova dat z disku. Pokud se Vám doma povaluje poškozená SD karta nebo víte, že někdo z Vašich blízkých má problém s kopírováním nebo zapisováním na HDD nebo SD kartu, obraťte se na Datahelp. My Vám rádi pomůžeme!

Chcete-li zachránit Vaše data, kontaktuje Datahelp.